Objevujeme svět umění

Výsledky soutěží



Hra na klavír – okresní kolo soutěže ZUŠ v Rožmitále p. Třemšínem
1. místo s postupem do krajského kola – sólový klavír
Filip Ešner, Ondřej Faktor, Ester Kolingerová, Albert Kos, Barbora Vopatová 
2. místo  – Ahmad Sádik Džamál, Lucie Hubená, Marek Matuška, Johana Stiborová
3. místo  – Monika Grécová, Alena Housková
1. místo s postupem do krajského kola – v klavírním duu
Alena Housková a Barbora Housková

Zvláštní cenu získaly

Ester Kolingerová za interpretaci skladby Slavnostní českého autora Luboše Sluky

Barbora Vopatová za koncepci programu z děl českých autorů

Mgr. J. Přasličáková za příkladnou přípravu žáků na soutěž

Hra na housle – okresní kolo soutěže ZUŠ v Příbrami
2. místo  – Eliška Dvořáková, Petr Jarůšek a Barbora Kadeřábková

Hudební olympiáda ČR Praha 24. únor 2024
Žákyně p. uč. Přasličákové klavíristka Monika Grécová získala
Stříbrné pásmo, Cenu za nejlepší vědomostní a poslechový test

a Cenu studentské poroty za suverénní pěvecký výkon.

__________________________________________________________

Soutěžní přehlídka žáků LDO v recitaci soutěže ZUŠ – školní kolo
Zlaté pásmo získali a do okresního kola postoupili
Julie Grécová
Tadeáš Faktor
Eliška Žemličková
Emílie Tomášková
Vojtěch Žemlička
 
I. kategorie
Glazerová Mia – stříbrné pásmo
Pištěková Viola – diplom za účast

II. kategorie
Faktor Ondřej – zlaté pásmo
Bazal Hugo – zlaté pásmo
Klauser Kryštof – bronzové pásmo
Drábová Kateřina – diplom za účast

III. kategorie
Grécová Julie – zlaté pásmo s postupem
Vopatová Agáta – zlaté pásmo
Krejča Jan – stříbrné pásmo
Drýk Matyáš – bronzové pásmo
Korbelová Stela – bronzové pásmo

IV. kategorie
Žemličková Eliška – zlaté pásmo s postupem
Faktor Tadeáš – zlaté pásmo s postupem
Šimková Veronika – zlaté pásmo
Kakosová Valentýna – stříbrné pásmo
Křenková Dora – stříbrné pásmo

V. kategorie
Tomášková Emílie – zlaté pásmo s postupem
Faktor Matyáš – zlaté pásmo
Musílková Bára – zlaté pásmo
Matoušek Antonín – stříbrné pásmo

VI. kategorie
Žemlička Vojtěch – zlaté pásmo s postupem
 
Zvláštní ceny
Za práci s temporytmem – Glazerová Mia
Za porozumění textu – Pištěková Viola
Za přesvědčivý projev – Bazal Hugo
Za kvalitní interpretaci básně – Faktor Ondřej
Za přirozený projev a za práci s vnitřní představou předlohy – Grécová Julie
Za navázání kontaktu s diváky – Krejča Jan
Za osobitý vklad v interpretaci textu – Vopatová Agáta
Za soustředěný projev – Drýk Matyáš
Za výběr textu – Křenková Dora
Za interpretaci – Faktor Tadeáš
Za přirozený projev – Kakosová Valentýna
Za komunikaci s divákem a kultivovaný projev – Šimková Veronika
Za citlivý projev a práci s textem – Žemličková Eliška
Za naladění na text a vytvoření atmosféry – Musílková Bára
Za přirozenou interpretaci a naplnění textu – Tomášková Emílie
Za živou interpretaci – Faktor Matyáš
Za výběr textu – Matoušek Antonín
Za přirozený projev a sdělení myšlenky textu – Žemlička Vojtěch

______________________________________________________

Hra na housle – školní kolo soutěže ZUŠ
II. kategorie 
2. místo – Alžběta Kořánová
1. místo s postupem do okresního kola – Eliška Dvořáková a Petr Jarůšek

V. kategorie 
2. místo – Julie Kukačková

VI. kategorie 
1. místo s postupem do okresního kola – Barbora Kadeřábková

______________________________________________________

Hra na klavír sólo – školní kolo soutěže ZUŠ

0. kategorie 
1. místo s postupem do okresního kola – Ešner Filip

I. kategorie 
1. místo s postupem do okresního kola – Faktor Ondřej
1. místo – Hejhal Jindřich

II. kategorie 
1. místo s postupem do okresního kola – Kolingerová Ester 
1. místo s postupem do okresního kola – Ahmad Sádik Džamál 

III. kategorie 
1. místo s postupem do okresního kola – Kos Albert  

IV. kategorie
1. místo s postupem do okresního kola – Hubená Lucie 
1. místo – Dvořáková Eliška 

V. kategorie 
1. místo s postupem do okresního kola – Vopatová Barbora

VI. kategorie 
1. místo s postupem do okresního kola – Grécová Monika 

VII. kategorie 
1. místo s postupem do okresního kola – Matuška Marek 

VIII. kategorie
1. místo s postupem do okresního kola – Stiborová Johana 
1. místo s postupem do okresního kola – Housková Alena 
 
Hra v klavírním duu – IV. kategorie 
1. místo s postupem do okresního kola – Alena Housková a Barbora Housková