K. Sluková

Jméno: Mgr. Kateřina Sluková<

Vyučovaný obor: sólový a sborový zpěv
Vzdělání a praxe: Filozofická a Pedagogická fakulta Ostravské univerzity, 2014 cena „Talent roku“ v operním souboru Národního divadla moravskoslezského, působila v Moravském komorním sboru, Ostravského centra nové hudby Canticum Ostrava. Vystupovala v Dánsku, Švédsku, Rakousku, Itálii, Izraeli, Irsku, Francii a Španělsku. Spolupracovala s dirigenty a sbormistry, jako je P. Gatto, P. Kotík, F. Bruggen, O. Dohnányi, J. Bělohlávek, J. Galatenko, L. Mátl, J. Pančík.
Délka praxe v ZUŠ Sedlčany: od r.2018

Email: –slukova@zus-sedlcany.cz
www: –
Vyučovací dny: pondělí, úterý

Napsali o sobě:

Věnuji se organizování veřejných koncertů klasické hudby, vedu pěvecké kurzy pro zpěváky i nezpěváky. Jsem držitelkou akreditovaných seminářů MŠMT jako lektorka hlasové techniky mluveného a pěveckého projevu: Učme děti správně zpívat, Pěvecká technika a důležitost dechové opory, Metodika zpěvu, Technika zpěvu a práce s hlasem v MŠ. Působím jako odborný lektor hlasové techniky Hudebního sdružení gymnázia Jihlava. Spolupracuji se vzdělávacími agenturami v celé ČR a vyučuji sólový zpěv ve třech krajích.